KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Zcash Geliştiricileri Proof of Stake’e Geçişi Açıklarken ZEC Anlık Pump Yedi

Gizlilik odaklı kripto para birimi Zcash ( ZEC ), çekirdek protokolünün Proof of Work’ten (PoW) Proof of Stake’e (PoS) kesin geçişini çevreleyen coşkunun da yardımıyla, son 24 saat içinde yaklaşık %20 arttı.

ZEC fiyatı, iki gün üst üste %27‘den fazla yükseldikten sonra Binance’de gün içi en yüksek seviyesi 188.80 dolar olarak kayıtlara geçti.Kripto para biriminin yukarı yönlü hareketi, kripto pazarında aşağı yönlü bir geri dönüşün ardından bu haftanın başlarında karşılaştığı kayıpların büyük bir kısmını da sildi.

Piyasa değerine göre lider akıllı sözleşme platformu olan Ethereum da, özel bir akıllı sözleşmeyi tanıttıktan sonra PoW’dan PoS’a geçişini başlattı. Buna karşılık, kullanıcılar yaklaşık 8.33 milyon Ether ( ETH ) tokenini Ethereum 2.0 olarak adlandırılan adrese kilitleyerek onları etkin bir şekilde aktif arzın dışına itti.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.