KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Yeni SHIB Balinası 171 Milyar Shiba Token Satın Aldı ! Shiba Balinaların Gözdesi Oluyor!

Balinalar, %40’lık bir geri çekilmeden sonra bile hala Shiba’ya inanıyorİki büyük işlem gerçekleşti! ne kadar çok balina o kadar olumlu bir durum denilebilir.Küresel kripto para piyasası satışlarının ardından, Shiba Inu balinaları en sevdikleri meme tokenlerini yalnız bırakmıyor ve daha fazlasını satın almak için sabırsızlanıyor – tıpkı 171 milyar token satın alan bu balina gibi .

İlk büyük işlem, bir gün önce balinanın 6 milyon dolar değerinde SHIB jetonu satın almasıyla blok zincirinde ortaya çıktı. Token, genel olarak kripto para piyasasında büyük bir düzeltmenin ardından 0.000049 dolar civarında işlem görüyor .

İlk emrin uygulanmasından on bir saat sonra, balina Shiba Inu jetonlarının daha küçük bir kısmını satın almaya karar verdi ve Shib 0.000048 $’a düştüğünde kendisine 2.3 milyon $ değerinde token daha aldı.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.