KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Yeni Bir Shiba Inu Olayı mı? Opulous (OPUL) Fiyatı yüzde 785 Yükseldi!

Hayranların, müzik endüstrisinde NFT’lerin “sesini” keşfetmesiyle birlikte Opulous (OPUL) fiyatı %785 oranında arttı.Müzik endüstrisinin “tokenizasyonuna” odaklanan Opulous protokolü, Eylül ayından bu yana en çok dikkat çeken NFT projelerinden biri. OPUL fiyatı, 15 Kasım günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 7.60 Dolara ulaştı.

Opulous Nedir?

Müzik endüstrisinin “tokenizasyonuna” odaklanan Opulous protokolü, Eylül ayından bu yana en çok dikkat çeken NFT projelerinden biri. Proje, müzik haklarının merkezi olmayan finansta (DeFi) değer destekli varlıklar olarak kullanılabileceği ölçüde sanatçıları güçlendirmeyi amaçladığı belirtiliyor.

TradingView’den alınan veriler, 29 Eylül’de 0.635 Dolara düşmesinden bu yana OPUL tokeninin “tüm grafiklerde tırmandığını” ve fiyatının %1095 oranında artarak 15 Kasım günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 7.60 Dolara ulaştığını gösteriyor. OPUL’un 24 saatlik işlem hacmi de %564 oranında artışla 11.67 milyon Dolara yükseldi.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.