KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

XRP İngiltere’de Bir Numaralı Kripto Para Oldu, Cardano İkinci Sırada!

Finance Magnates tarafından aktarılan bilgilere göre Ripple’a bağlı kripto para birimi XRP, Birleşik Krallık’taki kripto yatırımcıları arasında her geçen gün daha fazla popülerlik kazanıyor. Haber kuruluşu, eToro ticaret platformu tarafından yayınlanan yakın tarihli bir rapora atıfta bulundu.

İngiltere yatırımcıları diğer kriptolara göre XRP’yi seçiyor, ADA ikinci sırada yer alıyor

eToro tarafından paylaşılan veriler, bu yılın üçüncü çeyreğinde İngiltere’deki perakende yatırımcıların altıncı en büyük kripto para birimi olan XRP’ye daha fazla dikkat etmeye ve diğer dijital varlıklardan daha fazla para yatırmaya başladığını belirtti.

XRP perakende kripto pazarında İngiltere’de bir numaralı kripto haline geldi. Bu yılın ikinci çeyreğinde, XRP %4 artış gördü ve mülkiyetteki yıllık büyüme %105 arttı.

Cardano (ADA) İngiliz yatırımcılar arasında ilgi gören ikinci kripto para birimi oldu. Son üç ayda ADA, buradaki popülerlik açısından Ethereum’u geride bıraktı, %11 arttı ve yatırımcılara 2021’de yıllık %1.230 artış sağladı.

Ripple, İngiltere’nin CBDC’sini oluşturmaya yardımcı olacak

Ripple, İngiltere’nin CBDC dijital sterlini oluşturma sürecini hızlandırmak için Digital Pound Foundation’a girerek bir ortaklık anlaşması imzaladı .

Ripple’ın politika şefi Susan Friedman‘a göre, bu ortaklık küresel finansal sistemin evrimi için faydalı olacak. Bu anlaşmanın bir parçası olarak Ripple, CBDC’lerle ilgili teknik konular ve politikalar konusunda çeşitli ülkelerdeki merkez bankalarıyla işbirliği yapmaya devam edecek.İngiltereKripto ParaRippleXRP

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.