KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Walmart Müşterileri Bitcoin’e (BTC) Yöneliyor

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ABD’nin en büyük market zincirini haftada bir kereden fazla ziyaret edenlerin neredeyse üçte birlik kısmı, Bitcoin’e yatırım yapmış durumda.

Genel olarak ABD’de insanların %16’sında Bitcoin bulunuyor. Walmart dışında başka bir yerden alışveriş yapanların yalnızca %10’u Bitcoin’e sahip.

walmart 2

Geçtiğimiz günlerde Walmart’ın Litecoin‘i (LTC) kabul ettiğine dair haberler çıkmış, ancak bu haberin yalan olduğu anlaşılmıştı.

Bununla beraber Walmart’ın kriptolarla ilgili açmış olduğu son iş ilanı, Walmart’ın ilerleyen dönemlerde kripto sektörüne adım atabileceğini gösteriyor.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.