KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Vestel Metaverse Dünyasına Katılıyor

Türkiyenin önde gelen teknoloji üreticilerinden Vestel, metaverse evrenine giriş yapacağını duyurdu. Şirket, metaverse dünyasında yeniliklere öncülük edecek. Yeni dönemde Vestel, çalışanlar ve tüketiciye yönelik farklı deneyimlerin yanında, sanal fabrika gibi uygulamalar da sunacağını açıkladı.

Metaverse, büyük teknoloji şirketinin yeni odak noktası oldu ve metaversede sanal showroom projesini başlattığını duyurularla açıkladı.

İlk Vestel Mağazamızın Açılışını Yapacağız

CEO Erdoğan, bu gelişimde Vestel’in Meta (Facebook) ile birlikte çalıştığını belirtti ve şu ifadelere yer verdi;

“Metaverse evreni ve blok zinciri çözümlerini doğru anlamak, tanımak ve kalıcı adımlar atabilmek için yatırım sürecimizin başından itibaren Meta (Facebook) ile dirsek temasındayız. Meta’nın yol gösterici olarak konumlandığı bu iş ortaklığı bizim için çok kıymetli. Bunun bizim için çok büyük güç olduğuna inanıyorum. Bundan sonra Meta ile çok daha yakın çalışarak güncel kalıp gelişmeleri hızlı şekilde takip edip uygulamaya alacağız. Bu uzun soluklu bir serüven ve teknolojik gelişmelerin tamamlanması paralelinde gelişmelere hızlı adapte olmak bizim en büyük ayrışma noktası olacak. Dünyamız büyük bir hızla değişiyor. Bu değişime ayak uyduran değil, en hızlı şekilde adapte olan, büyük bir çoğunluğuna öncülük eden bir marka olarak değişime öncülük etme rolümüzü dijital evrende varoluşla destekleyeceğiz.”