KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Ünlü Milyarder’den Bitcoin Tavsiyesi

Google News’e abone ol YouTube’a abone olsalinasMeksikalı milyarder Ricardo Salinas Pliego, yatırımcıların paralarını Bitcoin’e (BTC) yatırmasını tavsiye etti. Meksika’nın en zengin üçüncü insanı olan Salinas, Fed’in kontrolsüz bir biçimde dolar basması sebebiyle Bitcoin satın alınması gerektiğini söyledi.

Pliego, Fed’in dolar basma politikasını eleştirmeyi sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Pliego, Fed’in varlıklarının haftalık toplam değerini gösteren bir veri yayınlamıştı. Güncellenen grafiğe göre Fed’in 8,67 trilyon dolarlık varlığı tuttuğu anlaşıldı.

“Bunu incelemek için epey zaman harcadım ve Bitcoin’in her yatırımcının portföyünün bir parçası olması gereken bir varlık olduğunu düşünüyorum.Küresel düzeyde muazzam bir likidite ile işlem gören ve uluslararası bir değere sahip bir varlık. Bu da herhangi bir portföyün parçası olması için yeterli bir sebep”

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.