KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Ünlü Analist Dip Sırasında Satın Alınabilecek En İyi Madeni Paraları Sıralıyor !!!

Listemizde ilk sırada akıllı sözleşmelerin önde olan Ether ($ETH) yer alıyor. İlk programlanabilir blok zinciri olması nedeniyle, Ethereum şu anda 477 Milyar doların üzerinde olan piyasa değerine göre 2. sırada.

Listedeki bir sonraki madeni para olan $BNB’. Önde gelen kripto borsalarından biri olan Binance’in yerel tokeni olan BNB piyasa değeri Binance Eylül 2020’de bir DeFi platformu olan Binance Smart Chain’i piyasaya sürdüğünde hızla 3. sıraya yükseldi.

MATIC, geliştiricilerin protokol ve mimariyi oluşturup bağlayabildiği ve çok zincirli bir Ethereum ortamını desteklemek için ölçeklenebilir. Ve Ethereum uyumlu bir blok zinciri ağı olan Polygon’un yerel belirtecidir.

EnjinStarter’ın yerel ERC-20 tokeni , toplam 4,9 milyar token arzı ile 24 saatlik 1 milyon USD işlem hacmine sahip olan $EJS olarak adlandırılmaktadır .

Son olarak, analist CryptoRank’e göre EnjinStarter , mevcut 7.68x ROI ile Ethereum, Polygon ve BSC’de oluşturulmuş projeleri desteklemektedir. Halihazırda 900.000 USD’den fazla ve 47.68 milyon USD’lik bir piyasa değeri ile 6 milyon USD’lik 24 saatlik işlem hacmini artırdılar.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.