KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

TrueFeedBack (TFBX) Yeni Borsa Listelemeleri Geldi!

TRUEFEEDBACK (TFBX) TOKEN BİTTİREX GLOBAL, UBESWAP BORSALARINDA LİSTELENDİ.TrueFeedBack CEO’su Ali Osman çıbıldiken 21 Ekim günü TFBX Token için yeni borsa listelemesi gerçekleşeceğini yatırımcılarına duyurmuştu.

TrueFeedBack (TFBX) listelenme haberleri ile yükseliş kaydetti. Son 24 saatte %13 artan TBFX Token, yazı kaleme alındığı sırada 0.004747 dolar üzerinden işlem görmektedir.

TFBX token, TrueFeedback BlackStar uygulaması üzerinden gerçekleştirdiğiniz her türlü aktivite karşılığında kazanacağınız ERC20 tabanlı bir kripto paradır. Sizlerde Blackstar uygulaması sayesinde etkinliklere dahil olarak TFBX token kazanabilirsiniz. Listelenmiş olduğu borsalardan alım satım yapabilirsniz.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.