KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

TRON, Yatırım Şirketi İle Valkyrie TRON Trust Fonu Kurdu!!

TRON Vakfı, yatırım şirketi Valkyrie Investments ile birlikte Valkyrie TRON Trust fonu kurulduğunu duyurdu.

Cuma günü yayımlanan blog yazısında TRON Vakfı, yatırım şirketi Valkyrie Investments ile birlikte Valkyrie TRON Trust fonu kurduğunu açıkladı.Fon 2022’de ABD borsalarında listelenmek için başvurma planıyla birlikte ilk etapta 55 milyon dolarlık varlıkla başlatıldığı açıkladı.

TRON kurucusu Justin Sun, “TRON, Web’i merkeziyetsiz hale getirme misyonuyla kuruldu. TRX, tüm TRON ekosistemini destekleyen TRON ağının birinci katman token’ıdır. Bu, yakında açıklanacak olan stratejik girişimlerin ilk adımı.”

TRON kurucusu Justin Sun

TRON, 2018’de Justin Sun tarafından kurulmuştur. Şirket tarafından verilen bilgilere göre, kullanıcı tabanı dünya çapında 54 milyona ulaştı. TRX’in piyasa değeri ise 7.5 milyar dolar seviyesinde. Piyasa değer sıralamasında 22. sıradadır.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.