KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Tron Kurucusu Justin Sun, Aave’den Büyük Miktarda Kripto Varlık Çekti

Sun’ın Aave’nin kredi havuzlarınından milyarlarca dolar değerinde kripto varlık çektiği tespit edildi. Bu ise, Cream Finance saldırısı ardından, Aave ve Yearn topluluğu arasındaki güvenlik zafiyeti tartışmasının ardından geldi. Aave topluluğu, Yearn ekosistemi ürünlerinde güvenlik açığı olduğunu öne sürerken; Yearn ekosistemi savunucuları ise aynı güvenlik zaafiyetinin Aave’de de olduğunu ve projenin Yearn’den daha güvenli olduğunu öne süremeyeceklerini söyledi. Bu işlemin ardından platformda faiz oranları önemli miktarda yükseldi.

Tartışmanın ardından Aave, xSUSHI’nin Aave’de teminat olarak kullanılmasıyla ilgili güvenlik zafiyeti olduğunu kabul etti. Ancak bunun Yearn geliştiricilerinin bahsettiği güvenlik açığı olup olmadığı belli değil.

Tartışmanın ardından Aave kurucusu Stani Kulechov konu hakkında bir birlik tweeti attı:

“Birlikte çalışalım, birbirimize destek olalım ve en önemlisi birlikte kazanalım.”

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.