KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Trader, Bitcoin’in Parabolik Bir Yapı Oluşturduğunu ve İki Önemli Altcoin’in Ralliye Hazırlandığını Söyledi

CoinGecko’ya göre Chainlink yazının yazıldığı sırada 25.64 dolardan işlem görüyor. 35-44 dolara doğru hareket, mevcut fiyatlardan %37-73’lük bir kazancı temsil ediyor.

Son olarak Inmortal, kripto türevleri borsası FTX’in yerel token’ı FTT’nin, son birkaç hafta boyunca BTC’nin piyasadaki hakimiyetinin ortasında en iyi performans gösterenlerden biri gibi göründüğünü belirtti.

Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 80 doların üzerine çıkmadan önce token’ın 57 dolar civarında dibe vurmasını bekliyor.

“FTT, BTC uçarken en güçlü alternatiflerden biri. Bu iyiye işaret.”

Merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’e (LINK) bir göz atan trader, güçlü bir yükseliş başlatmadan önce altcoin‘in 30 doların altında konsolide olmaya devam etmesini beklediğini söylüyor.

“LINK’in burada gösterdiği gücü seviyorum. Bu seviye civarında birikiyor ve 35-44 dolar arasında satılıyor.”

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.