KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Terra (Luna) Yükselişe Hazır Olabilir!

Terra Çoklu Zincire Geçiyor

Stabilcoin odaklı blok zinciri Terra’yı geliştiren Güney Koreli şirket Terraform Labs, blok zincirinin faydasını artırmak için önemli adımlar atıyor . 

Inter-Blockchain Communication’ın (IBC) yakında  piyasaya sürülmesiyle firma, ağı Cosmos ekosistemindeki sayısız dApp’a açmayı hedefliyor. IBC, farklı blok zincirlerinin bağlanmasına ve iletişim kurmasına yardımcı olacak ve protokolü benimseyen zincirler arasında belirteçlerin transferine izin verecek.

LUNA, 4 Ekim’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 49.60$’a ulaştıktan sonra %30’luk bir düzeltme yaşadı. Fiyatlar bu önemli destek seviyesinden toparlanabildiğinden, ani düşüş eğilimi, 50 günlük hareketli ortalama tarafından sınırlandırılmış görünüyor. Tom DeMark (TD) Sıralı göstergesine göre bir satın alma sinyalinin oluşumu da LUNA’nın son birkaç gün içinde yaşadığı yukarı yönlü fiyat hareketine katkıda bulundu. 

Burada ifade edilen görüş ve görüşler yalnızca yazara aittir ve Yoyodex’in görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hareketi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız. 

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.