Tek İşlemde 2 Milyar Dolarlık Bitcoin Transferi Yapıldı!

Bitcoin (BTC) ağında yapılan inanılmaz boyutlardaki para transferlerine bir yenisi daha eklendi. Kaydedilen verilere göre 2 milyar dolar değerindeki BTC işlemi için sadece 80 sent ücret ödendi.

2 milyar dolara tekabül eden bu tutarın transferinde, sadece 0,00001713 BTC işlem ücreti ödendi. Bu da yaklaşık 0,8 dolara denk geliyor.

CoinBeats’in paylaştığı bilgiler arasında, yapılan işlem karşılığında ödenen ücretin toplam meblağın %0,0000000389‘una denk geldiği vurgulandı.

Bildiğiniz gibi yakın zamanda Bitcoin fiyatında ani düşüşler meydana geldi. Bu düşüşün arkasında balinaların olabileceği ifade edilmişti.

Zincir üstü analiz kaynağı Whalemap’e göre, 7 Eylül tarihinde yaşanan çakılmada görülen satış baskısının büyük çoğunluğu piyasaya yeni katılan ve yüksek hacimli yatırımcılardan geldi.

Piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin şu anda yüzde 3,75 oranındaki günlük artışla 45.987 dolardan işlem görüyor.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

5.042 Comments