KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Taraftar Token Platformu Socios, New England Patriots’ın Arkasındaki Yönetim Şirketiyle Anlaşma

Spor odaklı bir hayran token platformu olan Socios, iki büyük Amerikan spor takımı New England Patriots ve New England Revolution’ın arkasındaki yönetim şirketi Kraft Sports + Entertainment ile anlaşma imzaladı.

Socios, Nisan ayında Amerikan Ulusal Hokey Ligi (NHL) New Jersey Devils ile bir anlaşma imzalamıştı. 24 Ulusal Basketbol Birliği (NBA) ile mevcut ortaklıkları olsa da, bu yeni ortaklık, Socios’un Amerika Ulusal Futbol Ligi’ne (NFL) ilk girişini işaret ediyor.

Socios, spor organizasyonlarına taraftar tokenleri, koleksiyonlar ve diğer dijital varlıkları sağlamak için blok zinciri teknolojisinden yararlanıyor.

Konuşmalarının devamında ”Onlarla takım kurmayı, yeni kitlelere ulaşmak için mevcut teknolojileri keşfetmeyi ve ek hayran geliştirmeleri sağlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.” Dedi.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.