Sushiswap, Celo’nun “Herkes için DeFi” Girişimi İle Ortaklığını Duyurdu!

Merkeziyetsiz borsa SushiSwap, Celo’nun ”Herkes için DeFi” girişimiyle ortaklık kurduğunu duyurdu. Şirketler bu ortaklık ile birlikte insanların DeFi’den faha fazla faydalanabileceğini ifade ediyorlar.

”Herkes için DeFi” girişimi ilk günlerinde büyürken Celo’nun kullanıcı dostu işleyişi ve Sushiswap’in DeFi uzmanlığı ile birlikte bu teknolojisinin asıl avantajları ortaya çıkıyor.

Yapılan açıklamalara göre Sushi kullanıcıları Celo’nun PoS ağı ile daha yüksek işlem hızına ve daha düşük ücretlere kavuşacak.

Celo, Sushi’nin çok zincirli sistemini büyütme konusunda önemli bir rol oynayacak. Bunun yanında Celo’nun stabilcoinlere, adres haritalama sistemi için bir telefon numarasına ve sorunsuz bir mobil kullanıcı deneyimine erişim olanağı, tüm Sushi kullanıcılarına sunuluyor.

Celo’nun mobil odaklı kullanıcı tabanına erişim olanağı Sushi’nin kullanıcı kitlesini genişletmesine yardımcı olacak. Celo ve Sushi, bu lansmanı kutlamak için hem $CELO hem de $SUSHI şeklinde ilk ortak likidite madenciliği ödülleri için 10 milyon dolar sunuyor.

Aşağıda paylaşmış olduğumuz çiftlerdeki ödüllerin dağıtımı 13 Ekim Saat 09:00’da (ET) başlayacak. Belirtilen saatte SushiSwap’a girerek, MetaMask cüzdanına bağlanmanız gerekiyor. Daha sonra Celo ağını seçerek ödülleri kazanmaya başlayabilirsiniz. İşlem çiftleri şunlardır:

  • WETH / CELO
  • WETH / cUSD
  • WETH / cEUR
  • cEUR / cUSD

Yetkililer tarafından yapılan açıklamalara göre yakın zamanda daha fazla işlem çiftinin ekleneceği ifade edildi.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

1.801 Comments