KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Sosyal Medyada Çok Konuşulan Matrix (MAN) Coin Nedir?

Matrıx Al Network (MAN Coin) Nedir?

Matrix Al Network (MAN) token 17 Ocak 2018’de ortaya çıkarak, güvenli ve yapay zekâya dayalı bir blockhain platformudur. Altyapısı sayesinde Yapay Zekâ ile desteklenerek tüm süreçleri daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli hale getirmektedir. Blockchain yapay zekâ yardımı ile sürekli iyileştirme yapabilmektedir. MAN token, Blockchain ve yapay zekâ teknolojisi ile işlem hızı artırılarak genel kullanıcılara daha hızlı erişim imkânı sağlamaktadır.

Matrix (MAN) Coin Hakkında Bunları Biliyor Muydunuz?

Matrix, Çin’in en büyük maden şirketi TBEA ile partnerlik yapıp yapay zeka robotları geliştirmektedir. Çin’in teknoloji devlerinden İpek Yolu ile ortaklık kurup güçlü bir ekip oluşturdu. Bu ekip, uluslararası yarışmalarda Google ve Facebook mühendislerle yarışıp yapay zekâ konusunda dünya birincisi olmuştur.

Matrix (MAN) Coin Genel Özellikleri
  • Daha Kolay

Matrix, akıllı sözleşmelerin tasarlanması için sıfır uzmanlık gerektirdiği düşünerek kullanımı daha kolay olmayı hedeflemiştir. Akıllı Sözleşmeler, otomatik kodlama için Doğal Dil Programlama ve uyarlanabilir derin öğrenme tabanlı şablonları kullanmaktadır.

  • Daha Güvenilir

Matrix, kullanıcılarını kötü niyetli saldırılara karşı korumak için yapay zekâ kullanmaktadır. Dört ana birleşenden oluşan güvenlik çerçevesine sahiptir.

  • Daha Hızlı

Matrix Al Network kullanıcılarına saniyede 50 bin TPS ile piyasanın en hızlı çalışan kendi blok zincirine sahiptir. Önde gelen ödemelerden, daha iyi performans gösterip her saniyede en az bir milyonluk bir işlem sunmaktadır.

  • Daha Esnek

Akıllı sözleşmelerin uygulanması için doğal dillerin kullanılmasına izin verdiği için, mevcut Blockchainlerden farklı olarak çok daha esnek olan bir Blockchain sunar.

Man Coin Nereden Satın Alınır?

Matrix Al Network (MAN) coin şu an için Kucoin, HitBTC ve Gatei.o  borsalarında işlem görmektedir. Bu borsalardan alım-satım yapabilirsiniz.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.