KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Sosyal Medya Görevleri TrueFeedBack (TFBX) Kullanıcılarını Bekliyor

Geçtiğimiz ay TrueFeedBack CEO’su Ali Osman çıbıldiken TFBX Token için yeni borsa listelemesi gerçekleşeceğini yatırımcılarına duyurmuştu. TrueFeedBack DeFi Platformu UBESWAP ve Bittirex Global borsasında listelendi.

TrueFeedBack Blackstar uygulaması ile eğlenerek TFB token kazanabilirsiniz. Şuanda geçerli olan yeni sosyal medya görevlerinin adımlarımı eksizsiz bir şekilde tamamlayarak 150 adet TFBX kazanabilirsiniz. Ayrıca size özel referans kodunuzla TrueFeedBack BlackStar’a üye yaptığınız her kullanıcı için 100 TFBX kazanırsınız.

Uygulama üzerinden yayınlanan anketlere katılabilir, reklamları izleyebilir veya uygulama üzerindeki oyunları oynayarak kullanıcılar TFBX token elde edebilirsiniz. Uygulamanın Android ve iOS desteği bulunmaktadır. Akıllı telefonunuza “TFB Blackstar” mobil uygulamasını indirerek TFBX token kazanabilirsiniz.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.