KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Sorare, Bundesliga İle NFT Anlaşması İmzaladı

Block zincir tabanlı fantezi futbol platformu Sorare, Alman futbol ligi Bundesliga ile birinci ve ikinci liglere uzanan lig çapında bir NFT ortaklığı yaptığını duyurdu. Sorare’nin geçen ay LaLiga’dan sonra yaptığı ikinci önemli lig anlaşması. Sorare, maçlar için NFT olarak video anları da sunacak.

Sorare, geleneksel oyuncu kartlarına ek olarak oyunların öne çıkan anlarını NFT olarak basmaya başlayacak ve kullanıcıların bunları platformda takas etmelerini sağlayacak. Bu, Dapper Labs’in ana ürünü NBA Top Shot’a çok benziyor.

Sorare CEO’su Nicolas Julia konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu;

“Almanya, futbol maçlarında en yüksek seyirciyi çekiyor. Taraftarlar her hafta sonu en sevdikleri oyuncularla ve kulüple etkileşime girebilecek. Dünyada ve Almanya’da Bundesliga taraftarlarının çevrimiçi olarak bir araya gelmelerini ve sevdikleri sporları sahiplenmelerini sağladığımız için heyecan duyuyoruz. Bundesliga, dünyanın en heyecan verici kulüplerine ve futbolcularına ev sahipliği yapan en iyi liglerinden biri. İlk NFT Moments’ımızı başlatmak için onlarla ortak olmaktan gurur duyuyoruz. Fandomun geleceğini birlikte inşa ediyoruz.”

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.