KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Son 2 Haftada %2000 Oranında Artan Graviton (GTON) Nedir?

Projenin yerel tokeni GTON’dur. Graviton, sarmal dijital varlıklar için zincirler arası likiditeyi artırmak ve GTON ödüllü tokeni aracılığıyla getirilerini artırmak için yönetişim araçları sağlar. Böylece Graviton’un birincil amacı, zincirler, AMM’ler, çiftlikler ve tokenler gibi farklı blok zinciri projelerinin izole topluluklarını birleştirmektir.

Graviton, toplulukları birden fazla zincirde ilk likiditelerini artırmaya teşvik etmeyi amaçlayan 1-2 haftalık bir dizi program olan Catalyst’i organize eder.

CoinGecko verilerine göre Graviton, son 2 hafta içerisinde %2043 oranında artış gösterdi. Kripto paranın şu anki değeri ise 3,99 dolar. Piyasa değeri 14.494.846 dolar olan Graviton’un dolaşım arzı 3.630.100’dür.

Karmaşık, çok adımlı kullanıcı deneyimi ve Etherum dışındaki zincirlere sarılmış tokenlerin yetersiz likiditesi sorunlarını çözen Graviton’un altyapısı, köprü toplayıcıları, zincirler arası cüzdanları ve LP ödüllü çiftçilik ürünlerini içerir.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.