KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Son 1 Ayda yüzde 350 Oranında Artan StarLink (STARL) Nedir? Ne İşe Yarar?

Toplulukla hareket eden tamamen merkeziyetsiz bir metaverse projesi olan StarLink, eğlence, oyunlaştırma ve eğitim için bir merkez haline gelirken, gerçek dünya alanı ve sanal gerçekliğe (VR) bağlı kavramların temsilleri olarak diğer NFT’lere yeni görsel ve işitsel uyarlamalara da yer verilen bir ağdır.

CoinGecko verilerine göre yazının yazıldığı sırada StarLink, son 24 saatte yaklaşık %70 oranında artış göstererek 0,00006492 dolardan işlem gördüyordu. Piyasa değeri 664.446.575 dolar ola Starlink’in dolaşım arzı 9.979.172.029.858’dir.

StarLink Projesinin Temel Amacı Nedir?

Projenin amacı, yeni bir finansal paradigmanın gerçek vizyonunu sonsuzca genişletmek ve onurlandırmak için blok zincirinin ve merkeziyetçiliğin gücünü kullanmaktır. Bu sayede STARL Metaverse adı verilen bir evren yaratabilmektedir. StarLink, sahiplerinin çeşitli sanal alan varlıklarıyla etkileşime girmesine olanak tanımaktadır.

STARL Ekosistemi, yatırımcıların sanal uyduları, uzay araçlarını ve arazileri satın alabileceği, satabileceği ve takas edebileceği oyunlaştırılmış bir 3D sanal uzay metaverse’dir.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.