KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Solana (SOL) İçin Sosyal Medya Fonu Geliyor!

Salı günü Lizbon’da yapılan Solana konferansında duyurulan Alexis Ohanian’ın Seven Seven Six ve Solana Ventures, Solana’da merkezi olmayan sosyal medya projelerini büyütmek için 50 milyon dolarlık fon başlatacağı söylendi.

“Solana gibi yüksek performanslı bir blok zinciri ile, sosyal ve kriptoyu bir web2 sosyal ürünü gibi hissettirecek şekilde, ancak kullanıcıları gerçek sahiplik ile güçlendirmenin ek teşvikiyle, benzeri görülmemiş bir fırsat var.” Alexis ohanian

Büyük yatırımcılar Solana’yı sosyal zincir yapmak için bir fırsat görüyor. FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, geçtiğimiz günlerde Solana’nın oyun ve sosyal medya için önemli bir merkez olabileceğine inandığını söylemişti.

Merkezi olmayan sosyal medya platformları, BSV’de Twetch ve Tron’a ait BitTorrent’te DLive dahil olmak üzere bir dizi başka blok zincirinde bulunmaktadır.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.