KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Solana (SOL), Cardano’yu (ADA) Geride Bırakarak 5. Sıraya Yerleşti

Coingecko’nun verilerine göre Solana (SOL), Cardano’nun (ADA) piyasa değerini ilk kez geride bıraktı.

Yazı kaleme alınırken iki “Ethereum katili” sırasıyla 64,1 milyar dolar ve 63,5 milyar dolarlık değere sahip.

Cardano, Eylül ayı başındaki akıllı sözleşmelerin piyasaya sürülmesinin ardından duraklamış durumda. Ekim ayında kripto piyasası önemli ölçüde değer kazanırken Cardano, %7 oranında değer kaybetti.

Cardano hala 2021 yılında %980’lik oranda yükselmiş durumda. Ancak bu artış Solana’nın %17,319’luk rallisine kıyasla son derece sönük kalıyor.

Ethereum Rakipleri Yükseliyor

En büyük altcoin Ethereum’un rakipleri ilk 10 kripto içerisinde yer almaya devam ediyor. Binance (BNB), Solana, Cardano ve Polkadot (DOT) Ethereum’u tehdit etmeyi sürdürüyor.

Yine de Etherum, bu zorlu rekabetten asla vazgeçecek gibi görünmüyor.

Ethereum bugün ilk kez 4.500 dolar seviyesini aşarak, hala ne kadar güçlü olduğunu açık bir biçimde gösterdi.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.