KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Solana Fiyat Tahmini: SOL Fiyatının Bu Kilit Seviyeyi Aşması Gerekiyor

Solana, Cuma günkü 127.50 Dolar bölgesine yakın düşüşü tersine çevirdiği için bugün bir miktar alım yapıldığı görüyor.

SOL ayıları, Çin’den gelen darbe ışığında kripto piyasasındaki kötü gidişatı takip ederek bir gün önce kontrolü geri aldı. Çin Halk Bankası (PBOC), yasadışı finansal faaliyet olarak kabul edileceğinden tüm kripto işlemlerine yasak getiren bir bildiri yayınladı.

Şu anda SOL fiyatı yaklaşık 140 Dolar’ı yeniden yakaladı, ancak üst üste ikinci haftalık kaybı kaydetme yolunda devam ediyor.

Ayrıca news.stevedabitcoin.com sitemizde yazının yazıldığı vakit sol Coin’de güncel kur 139,98 dolardan işlem görüyor

Solana fiyatı büyük bir kırılmaya hazırlanıyor

Solana’nın günlük grafiğine bakıldığında, SOL boğaları, bu hafta başlarında iki başarısız girişimin ardından düşen trend çizgisi direncine 148 Dolar’dan meydan okuyor.

SOL boğaları, günlük kapanış bazında ikincisinin üzerinde güçlü bir dayanak bulmayı başarırsa, düşen bir kama oluşumundan yukarı yönlü bir kopuşu teyit edecektir.

SOL fiyatı 9 Eylül’de 221,38 Dolar’da tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydettiğinden beri yükseliş devam formasyonunda bir trend izliyor.

14 günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI), orta çizginin üzerinde inç olarak daha yüksek ve daha fazla yukarı yönlü alan sağlıyor.

Bu nedenle, düşen trend çizgisi kırılması, 200 Dolar işaretine doğru bir ralli için kapıları açacaktır. Bunun öncesinde yatay 21 Günlük Hareketli Ortalama (DMA) 159.40 Dolar’da düşüş taahhütlerini test edebilir.

sol

SOL fiyatı yukarı eğimli 50-DMA’ya doğru 110.50 dolardan bir geri çekilme görebilir. Bir sonraki aşağı yönlü hedef, 100.60 Dolar’da düşen trend çizgisi (kama) desteğinde görülüyor; bunun altında, hafif yükselişli 100-DMA’ya 71.54 Dolar’dan yeni bir düşüş başlayabilir.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.