KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Shiba’dan Bomba Ortaklık Geliyor

SHİBA INU KRİPTO PARA BİRİMİNİN RESMİ TWİTTER HESABI, TOKENE ÇOK SAYIDA REFERANS İÇEREN KISA BİR KLİBİN TANITIMINI YAYINLADI.

2.1 milyon takipçisi olan Shiba Inu resmi Twitter hesabı, 25 Kasım tarihinde bir video yayınladı. Video, yakın zamanda %180 büyüme döngüsünden geçen meme-token için sırada ne olduğuna dair birçok ipucu içeriyor. Sunulan teaserın ilk yarısında, kademeli olarak yanan ampullerden başka bir şey görünmüyor. Süreç daha çok gelecekteki bir sürümün veya hatta bir ortaklığın ön sunumuna benziyor.

Öte yandan proje lideri Shytoshi Kusama’nın paylaştığı tweet’e yapılan yorumlarda, Shiba Inu’nun bir yarışmayı ya da çıkaracağı yeni ürünleri ya da düşen trendi kırmaya yardımcı olacak bir haberi duyuracağı öne sürüldü. En büyük topluluk beklentisi, “SHIB token yakma” olayı ile trilyon arzını azaltmaktır. Diğer topluluk üyeleri, projenin gerçek hayattan bir müzik videosu veya klip sunumu yayınlamaya hazırlandığını ve Shiba Inu gibi kripto para projelerinde pek görülmeyen bir uygulama olduğunu düşünüyor.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.