KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Shiba Inu (SHIB), En İyi 10 Kripto Listesine Girdi

Shiba Inu, yeni bir ATH seviyesi belirlemesinin ardından oldukça güçlü bir biçimde listeye giriş yaptı. Coingecko’ya göre SHIB, Dogecoin‘in (DOGE) piyasa değerini çok az bir farkla aştı. Yazı kaleme alındığı sırada Shiba Inu 9. sırada yer alıyor.

Shiba Inu, son bir hafta içinde %137 oranında artmış durumda. Robinhood’un SHIB listeleyeceği dedikodusu da bu artışta önemli bir rol oynadı.

Dogecoin katili olarak adlandırılan Shiba Inu, birçok kişinin parasını katlasa da satın alma baskısı hala devam ediyor.

Shiba Inu’daki bu satın alma baskısı devam ettiği takdirde, önünde herhangi bir dirençle karşılaşmadığı için yukarıya doğru ilerleyişini devam ettirebilir.

Varlık yazı kaleme alındığı sırada Coingecko verilerine göre 0,00006670 dolar üzerinden işlem görüyor.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.