KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

SHIB ve DOGE, 30 ABD eyaletinde en çok arananlar listesine girdi

Yakın tarihli bir çalışma, 2021’de SHIB ve DOGE artan popülaritesinin doğruluğunu vurgulayarak, ABD‘de en çok aranan coinler olarak baskın olduklarını gösteriyor.

2013 yılında kurulan Dogecoin, Florida, Illinois ve Michigan dahil 23 eyalette en üst sırada yer aldı. Faizdeki artış, kısmen, Tesla CEO’su Elon Musk da dahil olmak üzere ünlüler tarafından onaylanmanın yanı sıra 2021’de tokenin önemli getirilerine bağlanabilir.

SHIB, Califonia ve Nevada da dahil olmak üzere yedi eyalette en çok aranan kripto para birimi oldu. Benzer şekilde, SHIB’nin değerindeki artış, geçen yıl piyasaya çıkmasından bu yana tokenin etkileyici getirilerine bağlanabilir. Genel olarak dördüncü sırada yer alan madeni paranın değeri en az %14.000.000 arttı.

Şu anda, her iki meme kripto para birimi de tüm piyasayı sarsan yüksek oynaklık yaşıyor. DOGE, basına göre 0,2 dolardan işlem görüyordu. İlginç bir şekilde, token, piyasa değerine göre Avalanche tarafından bir an için ilk 10’dan itildi. Madeni paranın savunucuları yakında 1 dolara ulaşacağına inanıyor.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.