KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Sandbox (sand) Kripto Para Piyasasına Meydan Okuyor

Sandbox’ın yerel tokeni olan SAND, Ekim ayının sonundan beri neredeyse %500 değer kazandı ve şu anda 4.25 Dolar’dan işlem görüyor.

SAND yakın tarihli bir Facebook duyurusundan önce, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1 Dolar’a ulaşmayı zar zor başarmıştı, ancak Kasım ayının ilk haftasında, piyasa değerinin 3 milyar doların üzerine çıktığını görerek değeri sadece birkaç gün içinde 3 Dolar’a yükseldi.

Şirket kısa süre önce, gelecek yılın ortasına kadar piyasaya sürülecek olan platform 3’ün (V3) yinelemesini duyurdu. Bu sürümün daha hızlı, daha güvenilir olması ve işlem maliyetlerini daha da düşürmesi bekleniyor.

2021, DeFi alanı için iyi bir yıl oldu ve Uniswap gibi DEX platformları onunla birlikte büyüdü. Ek olarak DEX pazarının sadece %50’sini kontrol altında tuttu.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.