Roblox CEO’su “Şu Anda Metaverse’in Ortasındayız”

Roblox CEO’su Dave Baszucki, 17 Kasım’da Bloomberg Technology’den Emily Chang ile şirketin en değerli oyun şirketi haline gelmesini konuştu ve yükselen piyasa değeri hakkında görüştü.

Roblox, Activision’ı yeni devraldığından, Baszucki’ye insanların bugün ve gelecekte oynamak istediği oyun türlerinde bir değişiklik olup olmadığı soruldu. Baszucki diyor ki:

“Bugün, bazen meta veri deposu olarak adlandırılan bu gelecek kategorisinin bir vizyonunu paylaştık. Bunu, insanların sosyalleşmek, öğrenmek, oynamak, bir gün çalışmak ve harika markaları deneyimlemek için bir araya gelmesini destekleyen bir kategori olarak düşünüyoruz”

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

4.517 Comments