Ripple – SEC Davasında Yeni Gelişme: SEC’nin Talebi Kabul Edildi!

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple toplantılarının video ve ses kayıtları konusundaki talebi Ripple tarafından kabul edildi. Bilindiği gibi SEC, 31 Ağustos tarihinde Ripple toplantılarının kayıtları için harekete geçmişti. SEC ayrıca şirketin XRP fiyatındaki düşüşler ve kripto varlıkların merkezileşmesi konusundaki görüşlerini ve şirket yetkililerin soruşturma hakkındaki tartışmalarını içeren kayıtlarına da erişebilecek. 

SEC, bu tür kayıtların var olup olmadığı hakkında kendilerine bilgi verilmediğini savunurken Ripple’ın avukatları, SEC’nin bu talebini “gecikmiş” olarak niteledi ve talep etmek için özellikle Ağustos ayının başlarına kadar beklediğini öne sürdü. Ripple ayrıca, toplantı kayıtlarının 8 yıllık bir süreyi kapsaması nedeniyle talebin “aşırı derecede külfetli” olduğunu savundu. 

Şimdi ripple ve SEC bu kayıtların kapsamı hakkında görüşecek. 

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

4.271 Comments