KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Red Bull F1 Sınırlı Üretim NFT Koleksiyonunu Tamamladı

Formula 1 yarış takımı Red Bull Racing Honda, ilk NFT koleksiyonunun en sonuncusunu yayınladı. 2021 Meksika Grand Prix’sinin yanı sıra F1 sürücüsü Sergio “Checo” Perez’in temasını sürdüren şirket; hayranlara kendi imzası olan 2021 ‘RB16B’nin sınırlı sayıda NFT’sini satın alma fırsatı sunmakta.

Tezos ve NFT’ler

2018’de piyasaya sürülen Tezos, akıllı sözleşmelerden yararlanan uygulamalar oluşturmak için kullanılabilecek ve geliştiricilere Ethereum’a bir alternatif sunan açık kaynaklı bir blok zinciri.

Tezos , nispeten yakın zamanda blok zinciri platformunda NFT’lerin basımı için destek başlattı ve kullanımı Ethereum’a kıyasla sönük kalırken, kendisini hızla önemli bir ikinci sıraya yerleştirdi. Bu, daha yüksek düzeyde benimsemeye yardımcı olan McLaren ve Red Bull gibi yerleşik markalarla ortaklıklar sayesinde gerçekleşti diyebiliriz .

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.