KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Radio Caca (RACA) Nedir?

Radio Caca, Maye Musk Mystery Box (MPB) NFT’nin özel yöneticisi ve the USM Metaverse için yönetişim tokenıdır. USM, aynı Decentraland stiline sahip bir MMO 3D Mapping Metaverse’dir.

Ancak, kullanıcıların gezegenin içinde ve çevresinde dinamik olarak yakınlaştırıp uzaklaştırabilecekleri gerçek bir 3 boyutlu gezegen kurulacaktır. Bu özellik, dünya çapında kripto oyun pazarında gösterilen ilk özelliktir.

Radio Caca, Ekim 2021‘de BSC’de “Metamon”u piyasaya sürdü. Bu, RACA’nın AXIE Infinity’de “AXS” rolünü oynadığı bir Oyna Kazan (Play to Earn) oyunudur. Metamon oyunu daha sonra Universal Metaverse’e (USM) aktarılacaktır.

Maye Musk’ın resminin basıldığı Matrix Plus Box (MPB), NFT ve DeFi+GameFi aracının özel yöneticisi olmakla birlikte 2022 yılının ilk çeyreğinde hayata geçmesi planlanan USM Metaverse evreni projesinde benzersiz avantajlara sahip olacaktır.

Tanıdığımız biriyle USM’de buluşup kahve içebilecek hatta Dünya’nın uzaktan çalışma metoduna aşina olduğu bu dönemde iş toplantılarının dahi USM evreninde gerçekleştirileceğine tanık olacağız. Bu evrenin potansiyelini daha iyi idrak edebilmek adına “Ready Player One” ve “Free Guy” isimli yapımlar örnek niteliği teşkil edecektir.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.