Popüler Kripto Para Borsası Gemini, Shiba Inu’yu (SHIB) Listeledi

2015 yılında Cameron ve Tyler Winklevoss tarafından başlatılan popüler kripto para borsası Gemini, Shiba Inu’yu (SHIB) listeledi.

New York merkezli platform, ikinci en büyük meme kripto para biriminin yanı sıra, Quant (QNT), Fetch AI (FET) ve Radicle (RAD) dahil olmak üzere merkezi olmayan finans ekosisteminden bir dizi token listeledi. Düzenleyici uyumluluğa verdiği önemle tanınan borsa, Mayıs ayında Dogecoin‘i benimsedi ve meme çılgınlığına giriş yapan en son büyük borsalardan biri haline geldi.

Kraken ve Robinhood Kenarda Kaldı

Bu arada Kraken, Shiba Inu’yu listelemeyi planlayıp planlamadığı konusunda herhangi bir güncelleme yayınlamadı. Daha önce haberini verdiğimiz üzere, borsa Ekim ayında Shiba Inu’yu ekleyeceğini iddia etti ancak daha sonra sözünü geri alarak SHIB topluluğunu kızdırdı.

Robinhood ise göz alıcı 531.000 imzaya ulaşan token listeleme dilekçesine rağmen, köpek kripto para birimini ekleme konusunda düşünmeyi sürdürüyor. Robinhood Crypto COO’su Christine Brown, Shiba Inu topluluğunu överken, bu tür meme paralarını eklemenin kısa vadeli kazancının uzun vadede buna değmeyebileceğini söyledi.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

822 Comments