KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Popüler Kripto Para Borsası FTX, 25 Milyar Dolar Değerlemeye Ulaştı

Popüler kripto para borsası FTX, 420.690.000 dolarlık B-1 yatırımı alarak toplamda 25 milyar dolar değerlemeye ulaştı. Bu, daha önce gerçekleşen 900 milyon dolarlık mega turun ardından Sam Bankman-Fried’in kripto borsası için güzel bir B-1 serisi oldu.

Bahamalar merkezli kripto para borsası FTX’in yaptığı açıklamada, B-1 Serisi finansman turunda 420.690.000 dolar toplandığı ifade edildi. BlackRock ve Tiger Global dahil olmak üzere altmış dokuz yatırımcı hızla büyüyen kripto para borsasına yatırım yaptı. FTX, yatırımcıların borsaya 25 milyar dolar değer biçtiğini ve 900 milyon dolarlık büyük bir artış sağladığı Temmuz ayına göre B Serisi etiket fiyatını yaklaşık %39 oranında artırdığını söyledi.

FTX, kullanıcıların bu dönemde %48 büyüdüğünü ve işlem hacminin %75 arttığını söylüyor.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.