Popüler Analiste Göre Bu 3 Altcoin Patlayabilir!

Michaël van de Poppe’nin listesinde ETH, DOT ve ATOM var

Michaël van de Poppe, önümüzdeki 9 ay içerisinde ETH‘nin piyasa değeri açısından BTC‘i geçeceğini düşünüyor. Analist, ”hala bir boğa döngüsündeysek, bunun olacağını düşünüyorum” dedi ve ekledi:

”Önümüzdeki iki sene boyunca Bitcoin veya Ethereum arasında kalırsam, Ethereum’u seçerdim”

Van de Poppe, 12 kişilik bir kripto danışmanlık ve eğitim platformu olan Eight Global’ın CEO’su olarak görev yapıyor. Ek olarak 400.000 takipçili Twitter hesabı ve 130.000 aboneli YouTube kanalında fiyat analizleri yapıyor.

Ethereum bu sene neler yaptı?

2021 yılı tüm altcoinlerde olduğu gibi Ethereum içinde dalgalı geçti. ETH, Mayıs ayında %440 artarak 775 dolardan 4 bin doların üzerine çıktı. Fakat daha sonra 3 bin dolar seviyesine geriledi. Van de Poppe, mevcut döngü sırasında fiyatların dört kat artacağına inanıyor:

Bitcoin bir kez daha patlarsa, tabi ki Ethereum de aynısını yapacak. Ethereum’un 12.500 ile 15.000 dolar arasına ulaşması muhtemel görünüyor.

Ancak van de Poppe, ETH’nin genel ölçeklenebilirliği hakkında bazı şüphelerini dile getirdi:

”EIP-1559 ilk adım. Ancak sorun çözülmedi. Şu anda gaz ücretleri hızla artıyor. Düzelmediği için Solana ve Avalanche gibi diğer ekosistemlerin rekabet ettiğini görüyorsunuz.”

Poppe satın alınabilecek diğer altcoinleri sıralıyor

Popüler analist, ETH’nin yanı sıra önümüzdeki birkaç ay içinde yükselmeye başlayabilecek iki altcoin daha açıkladı ve ”Daha yeni uyanan birkaç kripto para var.” ifadelerini kullandı.

İlk olarak, karmaşık teknik uygulamaları nedeniyle Cosmos (ATOM)’u önerdi. Cosmos, diğer katman 1 Blockchain’leri birbirine bağlayan kendi ekosistemine sahiptir, bu sebeple tek bir sabit sistemden bağımsızdır. Poppe ”Bir süredir bunun bir sonraki Solana olabileceğini söylüyorum” dedi.

Van de Poppe ikinci olarak, yükselmeye devam edebileceğini söylediği Polkadot (DOT)’tan bahsetti. Analist, ”Teknik faktörlerden dolayı beğendim. Ekosisteminin bazı zorlukları var, ancak henüz hiç hareket etmeyen birkaç katmandan biri.” diye konuştu.

”Cardano (ADA) düşüşte”

Poppe, şu anda Cardano’nun (ADA) düşüş eğiliminde olduğunu söyledi. Açıklamasında “Cardano (ADA)’nun 100 milyar dolar değerinde olması hiç mantıklı değil” dedi ve ekledi:

”Gülünç değerlemelerle dolu bir balonun içinde olabileceğimizi gösteriyor.”

ADA, bu yıl yaklaşık %1,250 değer kazandı ve piyasa değeri açısından Bitcoin ve Ethereum’un ardından üçüncü en büyük kripto para birimi haline geldi.

Van de Poppe, sadece dokuz gün önce Cardano (ADA) ağının Ethereum ve diğer platformların gerisinde kalmasıyla, bu değerlemeyi temel olarak destekleyen hiçbir şey olmadığını dile getirdi.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

6.983 Comments