KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Popüler Analist Avaxdan Büyük Pump Bekliyor !!!

Anonim analist Smart Contracter, kendisini Ethereum (ETH) rakibi olarak konumlandıran ve son zamanlarda ciddi bir yükseliş kaydeden Avalanche (AVAX) fiyatı konusunda hala yükseliş düşündüğünü söyledi.

Yatırımcı grafiğinde, 280 dolar hedefine doğru bir hareketi belirlemiş. Bu da AVAX’ın mevcut 133 dolarlık fiyatından %110’un üzerinde yukarı potansiyele sahip olduğunu gösteriyor.

Analiste Göre ATOM Fiyatı da Yükselebilir

Smart Contracter’ın radarındaki bir diğer altcoin, kendisini “blok zincirin interneti” olarak lanse eden proje olan Cosmos (ATOM). Kripto para uzmanına göre, ATOM’un mevcut piyasa yapısı, AVAX’ın parabolik bir yükselişe geçmeden önceki fiyat hareketini andırıyor.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.