KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Polkadot Parachains Lansmana Hazır, Teklif Edilen Müzayede Tarihleri!

Polkadot Parachains Greenlighted

Polkadot’un para zincirleri, ağının en ayrılmaz bileşenlerinden biri olmasa da. Polkadot’un Röle Zincirine bağlanan çeşitli ve özel blok zincirleri temsil ederler.

Ayrıca Polkadot’un mimarisinin çok zincirli yönünü oluştururlar ve tabiri caizse yapbozun son parçasıdırlar.

Polkadot bugün parachainlerin piyasaya sürülmeye hazır olduğunu duyurdu ve Gavin Wood ve Robert Hebermeier’in öncülük ettiği ekip, ilk müzayedenin 11 Kasım 2021’de başlayabileceğini açıkladı.

Parachainlerin halihazırda başarıyla dağıtıldığını ve Kusama – Polkadot’un Canary Ağı’nda çalıştığını not etmek önemlidir.

Parachain Müzayede Tarihleri

Polkadot’ta İlk Parachain Müzayede Teklifine Göre:

İlk olarak 11 Kasım 2021’de başlayacak ve son müzayede 15 Aralık’ta gerçekleşecek. Bu, her yedi günde bir açık artırma olacağı anlamına gelir.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.