KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Piyasa Düşerken Bu Altcoinler Pump Yedi

Bugün iyi performans gösteren her iki altcoin de Web 3.0’a artan ilgiden faydalanıyor gibi görünüyor. Cumartesi sabahı en çok yükselen altcoin %17 ile ANKR oldu. Coin protokolü, Ankr’ın Web 3.0’ın benimsenmesi vizyonunu tanımlar. Bir Public RPC API katmanına açık erişim ile Ankr Protokolü, dünyanın dört bir yanından düğüm kümelerine güvenilir, yük dengeli erişim sağlar. Altyapı Sağlayıcı veya düğüm sahibi olarak düğümünüzü coinin protokolüne dahil edebilirsiniz.

İkinci olarak, başka bir Web 3.0 madeni parası olan Siacoin (SC) yüzde 7’ye yakın değer kazandı. Siacoin (SC), blok zinciri tabanlı dağıtılmış, merkezi olmayan bir bulut depolama platformu olan Sia’nın yerel yardımcı program belirtecidir. Sia, kullanıcıların kullanılmayan depolamaya erişim kiralayabilecekleri bulut depolama için güvenli ve güvenilir bir pazar yeri görevi görür. Siacoin’in arkasındaki Skynet Labs, “Kara Cuma” indirimi ile sundukları Skynet Pro hizmetinde indirim olacağını duyurdu.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.