PancakeSwap, NFT Pazaryeri Açılışını Erteledi

PancakeSwap, NFT Pazaryeri açılışını ve yeni NFT koleksiyonunun lansmanını erteledi. Yeni duyuruya göre açılış 30 Eylül’de gerçekleşecek.

“Birinci yaşımıza sadece 2 gün kala, mutfaktaki tavşanlar kutlamalara hazırlanmak için tüm hızıyla yemeklerini pişiriyor. NFT Market’teki geliştirme şu anda son aşamada ve çok yakında piyasaya sürülmeye hazır olacak. Ne yazık ki, 22 Eylül’deki ilk hedef tarihimize tam olarak ulaşamayacağız.”

Duyuruda güncellenmiş programa göre açılış 30 Eylül’de gerçekleşecek. Öte yandan PancakeSwap’ın doğum gününde özel kutlamaların yapılacağı da belirtildi.

Neden ertelendi?

PancakeSwap yayınladığı yazıda ertelemenin nedenlerinden bahsetti. Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Geliştirmede önemli bir engele rastlamamış olsak da, 22 Eylül’ün başlarındaki lansman hedefimiz biraz fazla iyimserdi ve geliştirme tam hızıyla başlamadan önce biraz erken duyuru yapmış olduk. Tüm çabalarımıza rağmen belirttiğimiz zamanda o noktaya ulaşamayacağız. Herkesin çok heyecanlı olduğunu anlıyoruz ve bu kısa gecikme için özür dileriz.”

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

3.296 Comments