KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Nike, Ürünlerini Sanal Ortamda Sunmaya Hazırlanıyor

Dijitalleşme artarak devam ediyor. Nike, spor ayakkabılarını ve kıyafetlerini sanal ortamda sunmaya hazırlanıyor.

Şirket, logosunu ve “Just Do It” sloganını sanal dünyada kullanmak için ticari marka başvurusunda bulundu.

Ticari markanın alınması ile birlikte metaverse ve diğer dijital ortamlarda Nike markalı giysiler için zemin hazırlanıyor gibi görünüyor.

Facebook’um “Meta” ismiyle yeniden markalaşması ve sanal teknolojiye daha fazla odaklanması bir kar topu etkisi yaratacağa benziyor. Nike halihazırda iki yıldır dijital ürünleri araştırıyor.

Nike, Mayıs 2019’da Jordan markası için Fortnite ile ortaklık kurdu. Aralık 2019’da da fiziksel ayakkabıları bir NFT ile bağlayacak olan “CryptoKicks” için patent başvurusu yaptı.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.