KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Neteller ve Skrill Solana (SOL) Ticaretini Başlatıyor

En büyük dijital cüzdan sağlayıcılarından ikisi olan Skrill ve Neteller, milyonlarca müşterisinin Solana’nın yerel tokeni SOL’u alıp satmasını sağlayacak. Bu güncelleme, SOL’un fiyat artışının ortasında geliyor.

SOL artık Skrill ve Neteller’de

Duyuruya göre, müşterilerin SOL ile etkileşime girmesine izin vermenin yanı sıra, Neteller ve Skrill’i işleten şirket olan Paysafe kripto entegrasyon hizmetleri nedeniyle her iki platformda da doğrudan fiat alımları sağlayacak.

Açıklamada, kararın birçok DeFi ve NFT protokolünün evi haline gelen Solana blok zinciri projesinin önemli ölçüde büyümesinin ardından geldiği belirtildi.

Artık Skrill ve Neteller kullanıcıları, kendilerine sunulan yaklaşık 40 dijital varlıktan herhangi biriyle yapabileceklerine benzer şekilde Solana portföylerini doğrudan uygulama içinden yönetebilecekler. Bunlardan bazıları Bitcoin, Ethereum, Uniswap, Chainlink ve daha fazlasını içeriyor.

Müşteriler, büyük gelişmelerin bildirimlerini almak için fiyat uyarıları ayarlayabilecekler. Ayrıca, otomatik veya yinelenen satın alma işlemleri de mevcut olacak.

Şirket tarafından yapılan açıklamada, bu yeni teklifin Avrupa, Asya ve Latin Amerika da dahil olmak üzere birçok bölgede yayında olduğu, ancak henüz ABD’de olmadığı ifade edildi. Skrill ve Neteller Kripto Başkanı Jordan Stoev, konu hakkında şu yorumlarda bulundu:

“Solana, hem Skrill hem de Neteller için büyüyen kripto teklifimize çok heyecan verici bir katkı sağlıyor. Sadece değer olarak değil, geliştiricilerin dikkati ve bunun üzerine inşa edilen projelerin çeşitliliği açısından da hızlı bir şekilde büyüyor. Yüksek performansı ve ekosistem desteğiyle, birçok kullanıcımızın bu para birimini alıp satma fırsatından heyecan duyacağına inanıyoruz.”

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.