KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Michael Saylor, Kripto Para Düzenlemeleri Hakkında Konuştu!!!

MicroStrategy CEO Michael Saylor’a göre, kripto endüstrisindeki düzenlemelerin gerekli olduğunu ve bunların bitcoin üzerinde olumlu bir etkisi olacağını söyledi.

MicroStrategy’nin CEO’su, kripto para birimi endüstrisinde uygun düzenleyici kuralların uygulanmasının bitcoin için oldukça faydalı olacağını belirtti. Kurumlar için “yatırım yapılabilir tek varlık” olduğunu söyleyerek, birincil kripto para birimi bitcoin’i bir kez daha övmüştü.

Düzenlemeler Bitcoin (BTC) İçin İyi Olabilir

Bloomberg ile yapılan bir röpartajda, Amerikalı milyarder Michael Saylor, düzenleyici denetim ve bitcoin’in avantajları gibi sıcak kripto para birimi konuları hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Saylor’a göre, kripto para birimi alanındaki düzenlemeler ve netlik, tüm pazar üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacak. Ayrıca bu düzenlemeler bitcoin’in oynaklığını azaltabilir ve genel halk arasında popülerliğini artırabilir. Kripto para birimine yönelik kurumsal kabul de kısa bir süre sonra hızlanacaktır.

“Netliğe ihtiyaç var. Sektördeki kripto düzenlemeleri ve netlik, bitcoin alanındaki oynaklığı azaltacak ve halkın bitcoin’e olan güvenini artıracaktır.”

Michael Saylor

BTC’nin en büyük savunucularından biri olarak bilinen Michael Saylor, bitcoin’e olan desteğini bir kez daha gösterdi. Birincil dijital varlığın “önümüzdeki 30 yıl boyunca tutulacak emtia değer deposu” olduğunu söyledi. Solana ve Ethereum gibi diğer kripto projelerinde çok para olabilir, ancak bunlarla uğraşırken “çok fazla risk” de var diye ekledi.

Saylor, MicroStrategy’nin sadece bitcoin’e yatırım yaptığını hatırlattı. Şirket, geçtiğimiz günlerde yeniden büyük miktarda bitcoin (yaklaşık 240 milyon dolar değerinde (bugünkü fiyatlarla hesaplanan) 5.050 BTC) satın almıştı. Böylece, MicroStrategy’nin toplam bitcoin varlıkları 114.000’in üzerine çıkmıştı.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.