KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Metaverse Geliyor Sosyal Medya Sallandı !!!

Wikipedia, ‘Metaverse’i “tüm sanal dünyalar, artırılmış gerçeklik ve İnternet dahil olmak üzere, sanal olarak geliştirilmiş fiziksel gerçekliğin ve fiziksel olarak kalıcı sanal alanın yakınlaşmasıyla yaratılan ortak bir sanal ortak alan” olarak tanımlayabiliriz.

The Sandbox

$SAND, THE SANDBOX’un para birimidir ve tüm işlemler için kullanılır. Kullanıcıların platforma erişmelerine, oyun oynamalarına, (eğer istenirse) bahis yapmalarına ve ödüller kazanmalarına olanak tanır. $SAND tokeni şu anda 20’den fazla borsada listeleniyor ve en bilineni; Crypto.com, Bittrex ve Kraken diğerleri arasında.

AXIE INFINITY

Axies, Axie’nin kendi blok zincirinde depolanan ve bir NFT biçiminde sahip olunan benzersiz dijital varlıklardır. Bugüne kadar satılan en pahalı Axie, 300 ETH (Ethereum) içindi. Yeni bir Axie yaratmak için, mevcut Axie sahipleri, oyun içinde kazanılan veya bir borsadan satın alınan oyun içi para birimini harcayarak onları “üretmelidir”. Sahipler, savaşları kazanarak veya Eksenlerini başka bir oyuncuya satarak oyun içi para birimini kazanabilirler. Herhangi bir kazanç daha sonra açık piyasada para karşılığında satılabilir veya takas edilebilir, bu da oyuncular için gelir sağlar.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.