KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Metaverse Coin’lerdeki Artışlar Devam Ediyor: Rekor Artışlar Yaşanıyor!

Metaverse Token’lar

Metaverse token’lar arasında son 1 ayda %500’ün üzerinde artış yaşayan kripto para birimleri arasında Metaverseler yer alıyor. Örneğin; Starlink (STARL) son 1 ay içinde %531 yükselirken, UFO Gaming (UFO) son 1 ayda %569 artış yaşadı.

Bunlara ek olarak Wemix (WEMIX) son 1 ayda %443 artarken, Altura (ALU) %315, Somnium Space Cubes (CUBE) %428, Kalao (KLO) %356 ve Arcona (ARCONA) da %383 artış yaşadı.

Artışlar Devam Edecek Mi?

Metaverse token ekosistemi henüz yatırımcılar tarafından facebook gelişmesinden sonra keşfedildi ve pek çok kripto para biriminin büyük borsa listelenmesi henüz bulunmuyor. Dolayısıyla analistler henüz metaverse coin’lerde hype’ın devam edeceğini ve yükselişlerin bir süre daha durmayacağını düşünüyor.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.