KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

McLaren Yarış Pistini Yakarken, Bitci Tokenları Yakacak!

Formula 1’de Bir İlk Yaşandı!

Bitci Teknoloji’nin Türk mühendis ve yazılımcıları tarafından geliştirilen Türkiye’nin ilk yerli blockchain platformu Bitci Chain üzerinde McLaren için bir taraftar token oluşturuldu. Yapılan bu ortaklık, F1’deki ilk taraftar token girişimi oldu.

Formula 1 tarihinin en başarılı takımlarından McLaren taraftar token (MCL) projesinin ön satışı  16 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında gerçekleşmişti., 12 Eylül gibi yakın bir tarihte ise Bitci Chain üzerinde listelemesi yapılmıştı. Formula 1 takımının fan token’ı yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördü ve sevilen bir taraftar token olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

McLaren İstanbul Park’ta Rüzgâr Estirirken, Bitci McLaren Fan Tokenlarını Yakıyor! 

Bitci Teknolojinin Resmi Fan Token Partneri olduğu McLaren F1 takımı, 10 Ekim Pazar günü İstanbul Grand Prix’inde yarışacak. Bitci, resmi twitter hesabından yaptığı duyuru da bu yarışın şerefine 150 bin adet McLaren Fan Token (MCL) yakacağını açıkladı.

Tokenlar yarış sırasında yakılacak.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.