KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

KCCPAD AIRDROP

ÖDÜL: 2,000 Kişiye Toplam 4,2 Milyon KCCPAD Token (Referans ödülü yok!)

KCCPAD Token Hakkında

KCCPAD Token yazımızın paylaşıldığı saat itibariyle CoinMarketCap verilerine bakıldığında 0,04139 $ değerindedir. Pancakeswap ve DODO swap üzerinden listelenmiştir.

KCCPAD Airdrobu, CoinMarketCap üzerinden yapılmaktadır. Aşağıdaki katılım linkine tıklayarak direk airdrop sayfasına gidebilirsiniz.
Katılmak için tıklayın…

Üstteki linke tıkladığınız zaman ekranın sağ tarafında(bilgisayar kullanıcıları için) “Join Airdrop” butonuna basarak katılabilirsiniz. Butona basınca aşağıdaki görevler çıkacaktır.
Tüm görevleri yerine getirdikten sonra “Binance Smart Chain Wallet Address” yazan yere Metamask yada Trust Wallet Binance Smart Chain adresinizi kopyalayıp yapıştırın.

Görevler:
1- Buraya tıklayarak KCCPAD tokenin CoinMarketCap profiline gidin ve izleme listesine ekleyin.
(İzleme listesine eklemek için KCCPAD Tokenin adının yanında bulunan yıldıza basmasnız gerekmektedir.)
2- KCCPAD Resmi Twitter Hesabını takip edin.
3- KCCPAD Telegram kanalına katılın.
4- Aşağıdaki metni kopyalayarak tweet atın.

KCCPad launching with a $25K Market Cap soon! Get in on the action here : https://t.me/KCCPad_Official #ETH $KCS $KCC #KCC $BNB (Ayrıca istediğiniz 5 tane kripto para ismini etiketleyin)

BAŞLANGIÇ TARİHİ

08.07.2021

BİTİŞ TARİHİ

18.07.2021

ÖDÜL DAĞITIM TARİHİ

BİLİNMİYOR

UYARI: Airdrop, genellikle hiç bir borsada listelenmemiş coin ve tokenlerin reklamını yapmak için düzenlenen etkinliklerdir. Bu etkinlikler sayesinde şirketleri ürünlerini tanıtır ve yeni yatırımcı toplayıp borsalarda listelenebilirlerse güçlü bir başlangıç yapmayı hedeflerler. Ksknkripto.com sitemiz üzerinden paylaşılan veya paylaşılacak olan hiç bir airdrop ile dolaylı yada doğrudan ilişiğimiz yoktur.