KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Katy Perry’den Blockchain Destekli Audius’a (AUDIO) Dev Yatırım

Spotify’ın rakibi olarak görülen ve sanatçıların herhangi bir aracı olmaksızın direkt olarak ücret almalarını sağlayan Audius, birçok sanatçının katkısıyla 5 milyon dolarlık bir yatırım aldı.

Yatırımcılar arasında Katy Perry, Nas, The Chainsmokers, Jason Derulo, Pusha T, Steve Aoki, Linkin Park’tan Mike Shinoda ve Disclosure yer alıyor.

Audius, her geçen gün adından söz ettirmeye devam ediyor. Platform kısa süre önce de sosyal medya devi TikTok ile de ortaklık kurduğunu duyurmuştu.

AUDIO yazı kaleme alındığı sırada Coinmarketcap verilerine göre 2.89 dolar üzerinden işlem görüyor.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.