Justin Sun Tron’dan Çekiliyor – Tron Vakfı Dağılacak!

Tron kurucusu, Grenada hükümetinin Dünya Ticaret Örgütü büyükelçisi oluyor.Tron kurucusu Justin Sun politikleşiyor.Kutuplaşan kripto girişimcisi Cuma günü yaptığı açıklamada, Tron blok zincirini TRON token sahiplerine bıraktığını söyledi. Sun, CoinDesk ile yaptığı bir röportajda, El Salvador’un Bitcoin’i yasal para birimi yapma başarısına tanık olduktan sonra, Latin Amerika ülkelerinde kripto meşrulaştırmaya odaklanmak için hareket ettiğini söyledi .

Sun, Salı günü verdiği bir röportajda, “Gelecekteki kariyerim blok zinciri teknolojisinin ulus-devlet düzeyinde meşrulaştırılmasına odaklanacak” dedi.

“Amerika Birleşik Devletleri’nde buna izin vermiyoruz [ancak] Kanada’da buna izin veriyoruz. Almanya, Singapur, Portekiz ve bir dizi başka yerde buna izin veriyoruz. Dolayısıyla, bu ürünlerin geliştiricisiyseniz, bulanık bir çizgi yok, çok açık. Bunu burada yapamazsın. O yüzden yurt dışına gitmelisin.”

Sun, Tron Vakfı’ndaki günlük operasyonlardan uzaklaşırken Tron markasını tanıtmaya devam edeceğini söyledi. Ağın baş figürü ve en büyük cüzdan sahiplerinden biri olarak Tron üzerindeki kalan etkisine değinmedi.

470 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir