KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

IOTA, Shimmer Staging Network’ü Başlattı ve Staking Ödüllerini Tanıttı

IOTA Vakfı, Shimmer Staging Network‘ü ve yerel tokeni $SMR‘yi tanıtmaya hazır görünüyor. Aktarılan bilgilere göre Shimmer’ın uygulanması, genel olarak test edilecek büyük ağ yükseltmelerine izin verecek.

Geliştirmeye ek olarak, IOTA ağında staking ödülleri de sunulacağı belirtildi. Staking ödülleri, IOTA üreticilerinin ve kullanıcılarının, açık artırmalardaki teklifler veya seçim süreçleri hakkında endişelenmeden Shimmer ağının adil token lansmanına katılmalarına izin vereceğinden, IOTA topluluğunun adeta bir parçası olacak.

Shimmer, dApp’ler, DeFi ve NFT’ler için sınırları zorlamayan ve ölçeklenebilir bir taban katmanı kullanarak zorlayabilecek geliştiriciler için daha fazla olanak sağlamak üzere tasarlandı. Ağın kendisi yalnızca topluluk tarafından yönetilecek ve 2022‘nin başlarında piyasaya sürülecek.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.