KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Instagram’a NFT Koleksiyonlarını Satışa Çıkarma Özelliği Gelicek!

Uygulama geliştiricisi Alessandro Paluzzi, yakın bir zamanda Instagram’a yeni özelliklerin geleceğini bildirdi. Yenilenen trendlere sürekli ayak uydurduğunu gösteren platformun en dikkat çekici yeni özelliği ise, tüm dijital dünyanın ilgilenmeye başladığı NFT pazarına yönelik.

Instagram’a gelecek özellikleri önceden duyuran Paluzzi, Instagram’ın uygulamadaki etkileşimi artırmayı, yayın içi NFT’lerin veya dijital ürünlerin yükselişinden yararlanmayı amaçlayan özelliklerin geleceğini duyurdu.

Son zamanlarda çokça ilgi görmeye başlayan NFT’lerin, sadece belirli başlı internet siteleri veya platformlar üzerinden satışları gerçekleşiyor. Bu NFT satışlarına yakın bir zamanda Instagram’da da yer vereceği duyuruldu.

Instagram, Collectibles adı verdiği NFT koleksiyonlarını satışa çıkarma özelliğini henüz resmi olarak açıklamasa da Paluzzi, geçtiğimiz günlerde bu yeni özelliğin platformda nasıl görüneceğine dair kısa bir video paylaştı.

Bu geliştirmeyle birlikte kullanıcılar takip ettikleri hesaplardaki dijital eserler için ödeme yapıp o eserlere sahip olabilecekler. İçerik üreticileri de Instagram’ı dijital sergileri olarak kullanabilecek.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.